Prerábka ZŠ - Doplnenie 2 - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív > 2020

Vážení priaznivci hokeja v Partizánskom

opäť sme tu s novinkami z nášho zimáku. Ako vidno na fotkách, betón prekryl rozvody ohrevu podložia, aby v prípade celoročnej prevádzky, nepremŕzala zem pod ľadovou plochou. Po okraji vidno kotvy, do ktorých sa po zabetónovaní rozvodov chladenia budú osádzať mantinely. Ľadová plocha sa teda zdvihne o cca 25-30cm až po kraj obvodového múrika. Skúsime u zodpovedných zistiť, na čo budú slúžiť kotvy umiestnené v bránkovisku. Skúste si však tipnúť Vy a napíšte nám to do komentov.

Určite si spomínate na fotenie hráčov celého klubu a aj individuálne fotenie hráčov. Pán fotograf fotky spracoval a dávame Vám do pozornosti možnosť objednať si ich rôzne kombinácie podľa priloženej ponuky. Určite to bude pekná spomienka na uplynulú sezónu, ktorá Vás aj s odstupom pár rokov poteší. Kto vie, možno o pár rokov bude niektorá z kartičiek ceneným zberateľským kúskom talentovaného hráča NHL alebo KHL .

Veľmi radi by sme poďakovali všetkým rodičom, ktorí pochopili ako dôležitá je práve v tomto náročnom období ich pomoc spočívajúca vo včasnom uhradení poslednej splátky oddielových príspevkov. Ešte raz ďakujeme.

Koncom apríla Vás budú kontaktovať ročníkoví tréneri, aby Vás oboznámili s modelom dištančného trénovania, v ktorom začneme letnú prípravu našich družstiev. Chceme ich čo najlepšie pripraviť pre sezónu. Všetci veríme, že po vzore okolitých krajín, dôjde aj u nás k uvoľneniu obmedzení a športovcom bude umožnené trénovať aspoň v malých skupinkách za dodržania určitých hygienických pravidiel.  Nastávajúca sezóna bude neobvyklá a náročná, ale spolu ju určite zvládneme!
O pár dní sme späť s ďalšími novinkami

Za Správnu radu HK Iskra Partizánske, o.z.
M.Martiška


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky