Prerábka ZŠ - Doplnenie - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív > 2020

Vážení rodičia a hráči,

     všetci vstupujeme do obdobia, ktoré so sebou prináša veľa výziev a neistôt. A všetci si určite uvedomujeme, že to nebude ľahké. Správy z celej spoločnosti nám dávajú na vedomie, že šport sa posunie na úplný okraj záujmu spoločnosti, pretože ľudia budú riešiť existenčné otázky.
     My vo vedení klubu sa určite nechceme zmieriť s tým, že by sme prácu posledných viac ako desať rokov nechali len tak odísť do stratena. Tak ako doteraz chceme zabojovať o udržanie nášho klubu pri aktívnom živote. Prioritou pre nás zostáva rozvoj hráča a jeho príprava v rámci družstva pre nastávajúcu sezónu v takej či onakej dĺžke či forme ako nám ju budúci vývoj situácie prinesie. Až do uvoľnenia obmedzení stretávania budú teda všetky družstvá trénovať podľa pokynov a inštrukcií trénerov  „na diaľku“ cez sociálne siete. Pripravujeme určité novinky, ktoré Vám odprezentujeme do konca apríla.
     V oblasti financií sa v novej sezóne budeme musieť vysporiadať s 50% krátením dotácie na činnosť klubu, ktorú nám zástupcovia samosprávy mesta Partizánske už oznámili. Ohrozené sú aj niektoré účelové dotácie zo SZĽH. V mesiaci apríl ešte očakávame od rodičov poslednú splátku oddielových príspevkov v sezóne 2019/20. Pevne veríme, že rodičia chápu, že v tejto situácii sme od oddielových príspevkov závislí. Je na mieste si uvedomiť, že klub má určité náklady spojené so svojou činnosťou a tie sú rozložené počas celého roka, nielen zimných mesiacov. Naopak zdroje financií boli doteraz sústredené do obdobia, keď sa trénuje na ľade. Spôsobovalo to, že v niektorých úsekoch roka sme to mali s financiami „napnuté“.  
     V novej sezóne 2020/21 by sme mali prejsť u žiackych vekových kategórií (ŠHT, kadeti, dorast) na mesačné úhrady oddielových príspevkov, aby ste to mohli riešiť trvalými príkazmi. Tieto príspevky tvoria síce len jeden z finančných zdrojov klubu s podielom cca 20-25%, ale bez neho si rozbeh novej sezóny nevieme predstaviť.
     Jednou z našich nových úloh je nájsť akékoľvek iné zdroje financií pre zabezpečenie chodu nášho klubu. Radi by sme preto požiadali aj rodičov o pomoc pri hľadaní potencionálnych sponzorov bez ohľadu na to či prispeje menšou alebo väčšou čiastkou. Vďační budeme za akúkoľvek pomoc.
     Ako je z fotografii vidno mantinely na zimnom štadióne sú demontované úplne. Aktuálne pracovníci stavebnej firmy kladú rozvody ohrevu podložia. Na fotkách je vidno po obvode ľadovej plochy pripravený extrudovaný polystryrén pre odizolovanie rozvodov ohrevu a systému chladenia.
Prajeme Vám príjemné prežitie Veľkonočných sviatkov v úzkom kruhu rodiny.
za Správnu radu HK Iskra Partizánske, o.z.
M.Martiška

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky