Prerábka ZŠ - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív > 2020

Vážení rodičia a hráči,

     máme za sebou nezvyčajný koniec tréningov na ľade. Hráči absolvovali v uplynulých týždňoch  tréningy na diaľku podobne ako dnes učitelia komunikujú so svojimi žiakmi. Sme radi, že väčšina hráčov sa pripojila k takto vedeným tréningom a trénerov „bombardovala“ svojimi videami. Tí, čo sa ešte nerozhýbali na 100%, môžu dobehnúť zameškané. Práve teraz sa prejavuje silná motivácia hráčov zlepšovať sa.

Kedy sa podmienky vrátia do normálu nevieme, ale napriek tomu sa chceme čo najlepšie pripraviť na sezónu.

     Aktuálne finišujeme s obsadením trénerských postov pri jednotlivých družstvách. Odchádza od nás pán tréner Milan Ondričko, ktorý viedol kadetov a aj brankárov v našom klube. Radi by sme sa mu poďakovali za odvedenú prácu počas 3 sezón v našom klube a prajeme mu veľa zdaru na novom pôsobisku.

     V krátkom čase Vás budeme teda informovať o rozdelení trénerov k jednotlivým družstvám a spôsobe ako sa začnú hráči pripravovať na sezónu.

    Sme si vedomí dôsledkov, ktoré som sebou prinášajú obmedzenia vyvolané vírusom COVID- 19 a v tejto situácii sa určite budeme musieť spoľahnúť na veľkú pomoc a podporu aj zo strany rodičov.

   Medzičasom začala na zimnom štadióne rekonštrukcia chladenia ľadovej plochy. Mesto Partizánske sa rozhodlo odstaviť staré rozvody chladenia a aj s finančnou pomocou SZĽH v tejto investícii položiť nové. Je to rozsiahla investícia v hodnote cca 243.000 Eur bez DPH. Firma nastúpila k prácam skôr ako bolo pôvodne plánované a dúfame, že termín 10.07.2020 bude dodržaný. Už boli demontované mantinely za bránou pri strojovni a sklá okolo celej plochy. Rozsiahle úpravy prebiehajú v tuneli s rozvodmi chladiaceho čpavku, ktorý sa nachádza popri stene strojovne. Nasledovať bude položenie sústavy pre ohrev podložia na celej ploche, aby nepremŕzalo ak by sme raz v budúcnosti mali celoročnú prevádzku zimného štadiónu. Mantinely a sklá však zostávajú pôvodné, len budú dočasne demontované a po rekonštrukcii osadené späť. Ľadová plocha sa nám zdvihne o min 25-30cm a prispôsobiť tomu bude treba priestor striedačiek a trestnej lavice.

Za Správnu radu HK Iskra Partizánske, o.z.
M.Martiška

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky