Priebeh sezóny - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív > 2016 > máj 2016
Ako bude prebiehať sezóna 2016-2017 ?

Opýtali sme sa manažéra mládeže Igora Valacha, ako bude 
prebiehať hokejová sezóna 2016-2017


- letná príprava začala 2.5.2016 a to vo všetkých kategóriách. Momentálne sa v našom klube nachádza cca. 280 detí v  kategóriách dorast - predškoláci.

- čo sa týka súťaží, prihlásili sme sa nasledovne: 1. liga dorastu, 8+7 ŠHT, 6+5 ŠHT a 4+3 minihokej. Kategóriu kadetov (9.  ročník) neobsadzujeme z dôvodu nízkeho počtu hráčov v tejto kategórii (7 hráčov). Takisto z tohto dôvodu bude Chára cup vypísaný pre ôsmakov.

- pri doraste pôsobí nový tréner Vladimír Pekarčík. Jeho asistentom sa stal Jozef Magušin. Zopakujú si takto osvedčenú  spoluprácu, spolu trénovali v tomto zložení už aj v Topoľčanoch.

- ambície družstva dorastu budú určite vyššie ako v minuloročnej sezóne. Po "zoznamovacej jazde" by sme tento rok chceli v  základnej časti zabojovať o prvú štvorku, čo by zaručovalo boj o play off.

- tak ako už v minulej sezóne, aj túto, v prípade že na to chlapci budú mať, chceme zapájať ďalších hráčov dorastu do seniorskej kategórie, aby sa v "A" družstve postupne objavovalo čo najviac domácich odchovancov. Všetko bude záležať od  výkonnosti, zdravotného stavu hráčov, ale aj záujmu a potrieb trénera mužov.

- letná príprava začala 02.05.2016. Trvať bude rôznorodo podľa družstiev. Každopádne chladiť sa začne ako obvykle okolo 1. augusta. V priebehu augusta prebehne kombinovaná príprava ľad - sucho s prípravnými zápasmi vo všetkých kategóriách. Súťaže začnú približne prvý septembrový víkend, presné vylosovanie dostaneme koncom júna.


Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky