Tréneri info - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Archív > 2016 > máj 2016
Predstavujeme trénerov HK ISKRA pre sezónu 2016-2017

So začiatkom letnej prípravy by sme chceli informovať našich hráčov, rodičov a fanúšikov o zostave trénerov jednotlivých ročníkov pre sezónu 2016-2017.
Informácie poskytol Hlavný tréner HK ISKRA pán Ivan Valach.

0.-1.ročníkZostava trénerov a dosiahnutá licencia trénera: Martin Vaňo D, Tomáš Hirkala C, Lukáš Ševčík C, Ivan Valach A+, Milan Madzia D, Ľubo Beduš C, Radoslav Ľahučký C, Andrej Vaňo D,Radim Šebesta, Juraj Galko,Milan Turček, Anton Žuchovský - zatiaľ bez licencie
Táto trénerská zostava je s doplnením o nových členov pri 0. a 1.ročníku už dve sezóny, teraz začína spolu tretiu sezónu. V týchto sezónach počty tréningovej skupiny 0. a 1. ročník dosahoval počet 80 detí. Už len dať dokopy a udržať toľko malých hráčov a ich rodičov je veľký úspech týchto trénerov. Tréningy sú kvalitné, prepracované. Deti sa naučia úplné základy všeobecnej a špeciálnej prípravy a vytvárajú tak kvalitnú základňu pre trénerov 2.3. a 4. ročníka.

2.ročník - Marián Ďurech lic. C , Vojtech Laco lic. B, Milan Madzia lic. D, Richard Sedlár lic. C
3.ročník - Marián Ďurech lic. C , Vojtech Laco lic. B, Milan Madzia lic. D, Richard Sedlár lic. C
4.ročník - Marián Ďurech lic. C , Vojtech Laco lic. B, Milan Madzia lic. D, Richard Sedlár lic. C
Zostava trénerov vykazuje vysokú kvalitu v príprave tejto vekovej kategórie. Skĺbenie skúseností s odbornosťou dáva možnosť adeptom hokeja v našom klube, aby prešli v týchto troch ročníkoch náročnou všeobecnou (mimo ľad) a špeciálnou (na ľade) prípravou. Spomínaní tréneri Laco a Ďurech v spolupráci s asistentmi Madziom a Sedlárom ako zohraný tím v posledných sezónach ukázali, že tréningy majú vysokú úroveň a vyžadovaním disciplíny a sústredenia sa hráčov pripravujú svojich zverencov na prechod do 5. ročníka ŠHT tak, aby zvládli neskôr vrcholový hokej. A taktiež, aby v 4. ročníku boli pripravení zvládnuť testy pre vstup do športovej hokejovej triedy.
Ich práca v minulých sezónach v našom klube ukazuje, že patríme v týchto ročníkoch do užšej republikovej špičky.

5. a 6.ročníkV sezóne 2016-17 budú tieto ročníky patriť do kategórie mladší žiaci. Pri týchto ročníkoch bude pracovať ako  hlavný tréner Marek Fraňo, licencia B. Vekom mladý, ale už skúsený tréner, ktorý pred príchodom do Partizánskeho trénoval túto kategóriu v Trenčíne a dosahoval tam slušné výsledky. 
Po narodení dcéry sa nedávno dostal do pozície rodiča. K narodeniu Ninky gratulujeme a prajeme jej aj rodičom hlavne pevné zdravie. Dúfame, že časom vystuží rady hokejových talentov v našom klube.
Pánovi trénerovi v hlavnej sezóne bude asistovať tréner dorastu pán Vladimír Pekarčík, ktorý rád odovzdá svoje 26-ročné trénerské skúsenosti aj pri mladších žiakoch.
Prajeme tomuto tandemu veľa spokojnosti s prácou a výsledkami ich zverencov v tejto sezóne.

7. a 8.ročník - V sezóne 2016-17 budú tieto ročníky patriť do kategórie starší žiaci. Hlavný tréner bude pán Tomáš Hirkala s licencou C, ktorú si zvýšil pred 3 mesiacmi a pokračuje v ďalšom štúdiu na získanie licencie B. 
Mladý, perspektívny tréner (22rokov) v minulej sezóne dokázal, že môže v tejto kategórii zaujať post hlavného trénera. Pomáhať mu bude pán tréner Ivan Valach. Z kategórie starší žiaci bude zložený tím pre Chára Cup 2016 (19.-21.8.2016) a dostať sa doň môžu ôsmaci ale aj šikovní siedmaci, takže motivácia do práce v mesiacoch máj-jún-júl a august 2016 je tu!!!

Dorast - Hlavným trénerom bude pán Vladimír Pekarčík, držiteľ licencie B a jeho asistentom pán Jozef Magušin licencia B. 
Táto dvojica už v minulosti spolupracovala a rozumela si veľmi dobre. Zákonite to prinieslo aj ovocie. Prvoligovú juniorku v Topoľčanoch dostali spoločnými silami do Extraligy juniorov, už v prvom roku spolupráce. Pán tréner Pekarčík neskôr v Prešove vyviedol ešte krajší kúsok. Dorast v prvom roku dostal z 1. ligy do Extraligy a v nasledujúcej hokejovej sezóne Extraligu aj vyhrali a získali titul majstra Slovenska. Keby sa aspoň prvá časť naplnila aj túto sezónu bol by to splnený sen nášho klubu, aj keď vieme, že táto cesta je dlhá a náročná. Cieľ mužstva dorastu je urobiť v sezóne všetko tak, aby sme po sezóne mohli povedať, že to bolo na výbornú. Držíme palce a prajeme veľa šťastia a žiadne zranenia.

A muži - Hlavný tréner pán Marek Adamík, licencia C. Družstvo mužov začne sezónu a teda aj prípravu v auguste, potom vyspovedáme trénera a prinesieme bližšie informácie.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky