Výsledky sezóna 2016-2017, 8. ročník ŠHT - hokejpartizanske

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

8. ročník ŠHT > Sezóna 2016-17

Tabuľka - ZsZĽH 8.ročník U14 (Základná časť)
Nadstavbová časť 7 - 13 (Nadstavba)12.marec 2017
Zimný štadión Zlaté Moravce
Pohár Jozefa Gubalu

HC Zlaté Moravce 1:11 HK ISKRA Partizánske11.marec 2017
Zimný štadión Levice

HK Levice 6:4 HK ISKRA Partizánske4.marec 2017
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 6:0 HK Lokomotíva N.Zámky12.február 2017
Zimný štadión Partizánske
Pohár Jozefa Gubalu

HK ISKRA Partizánske 6:14 HC Petržalka 201011.február 2017
Zimný štadión Topoľčany

HC Topoľčany 2:3 HK ISKRA Partizánske3.február 2017
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 8:1 HK Trnava14.január 2017
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 6:5 HK Levice7.január 2017
Zimný štadión Nové Zámky

HK Lokomotíva N.Zámky 3:4 HK ISKRA Partizánske6.január 2017
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 5:3 HK Ružinov '9910.december 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 3:5 HC Topoľčany

Prvá tretina z našej strany nebola ideálna. Súper bol lepší vo všetkých činnostiach. Do druhej tretiny sme prišli ako nové mužstvo. Nedarilo sa nám v koncovke, ale som rád že hráči bojovali v zápase až do konca.

                                                                                    Tomáš Hirkala, hlavný tréner26.november 2016
Zimný štadión Trnava

HK Gladiators Trnava 4:3 HK ISKRA Partizánske20.november 2016
Zimný štadión Partizánske
Pohár Jozefa Gubalu

HK ISKRA Partizánske 8:9 HC Zlaté Moravce19.november 2016
Zimný štadión Piešťany

HK Havrani Piešťany 4:4 HK ISKRA Partizánske17.november 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 3:4 DUKLA Trenčín12.november 2016
Zimný štadión Hamuliakovo

EC Vienna Tigers 11:2 HK ISKRA Partizánske5.november 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 2:5 SLOVAN Bratislava1.november 2016
Zimný štadión Topoľčany

HC Topoľčany 6:2 HK ISKRA Partizánske
29.október 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 4:7 HOBA Bratislava15.október 2016
Zimný štadión Partizánske
Pohár Jozefa Gubalu

HK ISKRA Partizánske 7:1 HC Petržalka 2010
8.október 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 16:0 HK Levice

Teší nás vysoké víťazstvo. Chalani si schuti zahrali. Pozitívum zo zápasu je, že sme sa súperovi neprispôsobili, hrali sme svoju hru, neuspokojili sme sa s výsledkom a chceli sme streliť čo najviac gólov.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner1.október 2016
Zimný štadión Ružinov

HK Ružinov '99 BA 5:4 HK ISKRA Partizánske

Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, v krátkom čase sme sa ujali vedenia 2:0. Po súperovom timeoute sa hra vyrovnala. V prvej tretine sa súperovi podarilo vyrovnať a v druhej tretine sa im podarilo zápas otočiť vo svoj prospech a ušli nám na rozdiel dvoch gólov. Prvé dve tretiny sme boli svedkami pekného hokeja, hralo sa hore-dole a zápas sa hral vo vysokom tempe. Nakoľko sme hrali len na dve obrany a dvoch centrov, hráčom dochádzali sily a to súper využil v druhej tretine. Do tretej tretiny sme šli s tým, že zápas chcem otočiť. Predviedli sme úžasný výkon, súpera sme k ničomu nepúšťali. Chýbalo nám ale šťastie v koncovke nakoľko sme tri krát nastrelili konštrukciu brány a raz sme netrafili prázdnu bránu. V závere sa už zápas len dohrával nakoľko tri a pol minúty pred koncom sa nám vyfauloval hráč a dostal päť plus dokonca zápasu. Zo zápasu mám ale dobrý pocit, hrali sme výborne a hlavne všetci hráči v tretej tretine bojovali o výsledok až do konca.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner
24.september 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 3:1 HK Gladiators Trnava

Prvá tretina zápasu nebola z našej strany ideálna. Hrali sme príliš individualisticky. Nebola tam žiadna prihrávka, každý chcel hrať len sám. Druhá a tretia tretina bola síce lepšia, ale nebol to ani zďaleka ten hokej ktorý hrať vieme. V zápase sme urobili príliš mnoho obranných chýb. Obrancovia mysleli len na útočenie a veľa krát sme prepadávali, čím sa súper dostával do rýchlych protiútokov. Obrovské individuálne chyby sme urobili aj v obrannom pásme po ktorých sa súper dostal do vyložených šancí. Obrovská pochvala ale patrí brankárovi Slošiarikovi, ktorý vychytal obrovské množstvo šancí súpera a významne prispel k zisku dvoch bodov. S výkonom teda nie som veľmi spokojný, ale výsledok bol pre nás pozitívny a to je dôležité. Treba brať do úvahy to, že viac hráčov bolo po chorobe, alebo chorých a hralo so sebazaprením.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner15.september 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 10:1 HK Lokomotíva N.Zámky

Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, hrali sme pekný a účelný hokej a boli sme jednoznačne lepším mužstvom. Hrali sme veľmi dobre v útočnom pásme, bol tam výborný pohyb hráčov s pukom aj bez puku, častá streľba a z našej strany aj dobrá práca pred súperovou bránou. Hráči hrali tak, ako sme to vyžadovali a darili sa nám veľmi dobre aj systémové veci. Jediným negatívom bolo obrovské množstvo nevyužitých šancí. V druhej a tretej tretine sa ukázala typická hráčska mentalita ktorá charakterizuje nás Slovákov. Namiesto toho aby sme pokračovali v hre z prvej tretiny sme sa uspokojili z hrou a už každý chcel hrať individuálne. Každopádne sme získali 2 povinné body, čo nás veľmi teší a hlavne v prvej tretine sme opäť ukázali že vieme hrať dobrý a disciplinovaný hokej.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner10.september 2016
Zimný štadión Skalica

MHKM Skalica 5:7 HK ISKRA Partizánske

Som rád, že v druhom kole sa nám podarilo vyhrať. Bol to o sto percent lepší výkon ako v zápase Nitrou. Hrali sme jednoducho, všetci sa snažili plniť svoje povinnosti a to nám vynieslo plný bodový zisk. Trošku ma mrzí prvá  polovica  tretej tretiny, kde sme mali opäť herný výpadok a zbytočne sme si zápas zdramatizovali. Inak môžem povedať že po zvyšok zápasu sme boli dominantnejším mužstvom. Zo zápasom som spokojný, znovu sme sa presvedčili že keď budeme hrať to čo si povieme budeme aj vyhrávať. Samozrejme chyby boli, ale tie si ukážeme na videu a posnažíme sa ich do ďalších zápasov poodstraňovať. Teraz sa musíme chystať na štvrtok kedy nás čaká neznámy súper z Nových Zámkov. Do zápasu musíme ísť s rešpektom a veľkou zodpovednosťou. Verím že keď podáme minimálne taký výkon ako v Skalici budeme úspešní.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner3.september 2016
Zimný štadión Partizánske

HK ISKRA Partizánske 5:14 MMHK Nitra

Do zápasu sme išli s cieľom prekvapiť favorita a ukradnúť mu nejaké body. Nitra ale nič nepodcenila a v porovnaní s prípravným zápasom posilnila mužstvo o ďalších piatich hráčov. O zápase rozhodla prvá tretina, po našom ležérnom výkone sme išli do šatne za stavu 8:0. V druhej a tretej tretine sme sa trošku prebrali a dokázali držať krok so súperom, ale na zlepšenie výsledku to už nestačilo. Znovu sme sa presvedčili, že keď chceme vyhrávať, musíme naplno odohrať 60 minút a nie 40. Celkovo bol zápas sklamaním ale treba rešpektovať kvalitu ktorú mal súper. Musíme sa poučiť z tohto zápasu a dúfam že v Skalici predvedieme zlepšený výkon.

Tomáš Hirkala, hlavný tréner
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky