HK Levice 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) HK Iskra Partizánske

HK Levice 4:6 (1:1, 1:1, 2:4) HK Iskra Partizánske

Góly HK ISKRA: Grežďo A. Halaj E. 2, Langer

Liga starších žiakov AA

HK Iskra Partizánske 5:5 (3:1, 2:3, 0:1) HK DUKLA Trenčín

Góly HK ISKRA: Ištván 2, Cvešper, Turček, Lahučký

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Chceli sme na súpera vyletieť a dať prvý gól. Ukázať, že tento zápas chceme vyhrať. Mali sme výbornú prvú tretinu, kedy sa nám podarilo streliť 3 góly. Pred koncom však prišla na nás veľká eufória a súperovi sa podarilo streliť kontaktný gól. V druhej tretine súper výrazne pridal a darilo sa mu vytvárať si množstvo príležitostí. Napriek tomu, že nám v druhej polovici zápasu nešli nohy a kvalita našej hry upadal, ukázala sa obrovská snaha a bojovnosť tento zápas vyhrať. Čo sa nám však nepodarilo, ale hráči si zaslúžia pochvalu za predvedenú hru a taktiež jeden získaný bodík.

Liga starších žiakov A

HK DUKLA Trenčín 5:2 (0:2, 2:0, 3:0) HK Iskra Partizánske

zápas hodnotil tréner Zdenko Tupý

V úvode stretnutia sme dobrým pohybom robili domácim značné problémy, keď sme si vypracovali niekoľko gólových šancí. Dve sa nám podarilo premeniť na góly a podporený výborným výkonom brankára sme išli do kabíny za stavu 0:2 v náš prospech. V druhej tretine domáci pritvrdili a zrýchlili hru, ale nám sa darilo pozorne brániť. Po dvoch individuálnych zaváhaniach však vyrovnali a začínali sme odznova. Tretiu tretinu sme začali inkasovaným gólom, čo nám vzalo vietor z plachiet. Následne domáci zvýšili po prísne odpískanom trestnom strieľaní a už bolo prakticky po zápase. Družstvo však musím pochváliť za výborný tímový výkon na hranici možností.

Liga mladších žiakov AA

HK Iskra Partizánske 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) HK DUKLA Trenčín

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Veľmi náročný zápas za nami. Hoci bol Trenčín lepší vo všetkých činnostiach, páčil sa mi prístup mojich hráčov a snaha dodržiavať to, čo sme si povedali v šatni. Prvá tretina si myslím bola najlepšia. Držali sme krok so súperom, no bohužiaľ sme nedokázali premeniť šance ktoré sme si vytvorili a naopak nedôsledným bránením pred našou bránou, nepokrytím si voľných hráčov sme inkasovali gólý po dorážkach. S pribúdajúcimi minútami nám ubúdali sily a na ľade už bolo iba jedno mužstvo. Určite treba vyzdvihnúť výkon nášho brankára Saska na ktorého putovalo 82 striel a držal stále naše nádeje nad vodou. Bohužiaľ nám sa šance najmä v úvode druhej tretiny, kedy sme mohli možno aj viesť nedarilo využiť, na čom musíme popracovať do budúcich zápasov.

Liga mladších žiakov A

HK DUKLA Trenčín 3:3 (0:2, 2:0, 1:1) HK Iskra Partizánske

Nepriek oklieštenej zostave sme boli domácim viac, ako vyrovnaný súper. V prvej tretine sme boli lepším družstvom, premenili sme šance, zodpovedne sme bránili a keď bolo treba, podržal nás brankár. V druhej tretine sme išli do vedenia, ale nezvládli sme záver keď sme si nechali 2x dotlačiť puk do brány po nedôraze pred bránou. Tretiu tretinu sme opäť začali dobre, no ku koncu sme začali odchádzať fyzicky a domáci boli posledných 5 minút jasne lepší a zaslúžene vyrovnali, našťastie sme odolali záverečnému tlaku a už sme neinkadovali. Trošku nás môže mrzieť druhá tretina, v ktorej sme nevyužili množstvo šancí, ale inak som s výkonom hráčov a hračky spokojný.