HK Iskra Partizánske 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

Góly HK ISKRA: Smatana J.

foto Andrej Barta

zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Hostia boli od úvodu aktívnejší a my sme boli nervózny. Nevedeli sme si prihrať, viazla nám rozohrávka a keď sme sa aj dostali do útočného pásme tak sme volili zle rozhodnutia herných situácii. V prvej tretine sme mali vyše minúty a pol presilovku 5na3 no nedokázali sme ani vystreliť.
V druhej tretine sa naša hra zlepšila, ale výsledok bol nerozhodný. Veril som, že v tretej tretine zápas posunieme do vedenia, ktoré si udržíme až do konca. Žiaľ opäť sme nevyužili dlhú presilovku 5na3. V jednom zápase keď nevyužijeme 2x presilovku 5na3 tak si nezaslúžime vyhrať.

Ďakujeme divákom, ktorí prišli na tribúny a hnali nás za víťazstvom.

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Začali sme dobre a otvorili sme skoré zápasu. Bohužiaľ obraz hry bol taký že sme hrali, ale góly dával súper. Napriek tomu že chuť a snaha otočiť zápas bola veľká, nervozita nám zväzovala ruky.

Liga starších žiakov A

HK Iskra Partizánske 8:3 (4:1, 3:2, 1:0) HC Topoľčany

Góly HK ISKRA: Morosko 2, Hanzel 2, Telek 2, Jandák, Čangel

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Odohrali sme dobrú prvú tretinu, kedy sa nám podarilo streliť rychle góly a dostať pokoj na hokejky. V druhej tretine sme pokračovali v našej hre až na chvíľkové zaváhanie, kedy sme inkasovali v priebehu dvoch minút dvakrát, avšak rýchlo sme zareagovali a znovu odskočili. Tretia tretina už bola trochu pomalšia a prakticky sa zápas len dohrával. Konečne sa nám podarilo výraznejšie gólovo presadiť, ale stále mala naša hra medzery.

Liga mladších žiakov AA

HC Topoľčany 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) HK Iskra Partizánske

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Neodohrali sme zlý zápas, no opäť sme doplatili na veľký nedôraz pred našou bránou, z čoho pramenili góly súpera. Podarilo sa nám streliť góly po chybách súpera, no bolo ich strašne málo, nenapádali sme a v útočnom pásme sme strávili príliš krátky čas na to, aby sme s výsledkom dokázali niečo urobiť. Do budúcich zápasov sa musíme určite zlepšiť v držaní puku v útočnom pásme.

Liga mladších žiakov A

HK Iskra Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0) HC Topoľčany

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Derby zápas sme odštartovali zle a ihneď inkasovali.Ku koncu tretiny sme sa však už rozbehli a dokázali tretinu otočiť. Druhá a tretia tretina boli viac menej v našej réžii, aj keď súper mal momenty, keď nás vedel zavrieť u nás v pásme. Vypracovali sme si množstvo šancí, horšie už to bolo s ich premieňaním. Napriek tomu sme zaknihovali po troch remízach prvé víťazstvo v sezóne.

Liga prípraviek P5

HK Iskra Partizánske 4:2 (1:0, 1:2, 3:0) HK RUŽINOV´99 Bratislava

zápas hodnotil tréner Filip Tupý

Prvý zápas v sezóne nám ukázal, kde máme ešte rezervy. Prvú tretinu sa nám podarilo ukradnúť v náš prospech aj keď to na ľade niekedy nevyzeralo úplne ružovo. V druhej sme trochu zaspali a začali hrať až za nepriaznivého stavu, bohužiaľ už sa nám nepodarilo dotiahnuť súpera. Do tretej tretiny sme nastúpili výborne, naše korčuľovanie sa výrazne zlepšilo a začali sme si aj viacej prihrávať. Napriek tomu sme mali problém dostať puk do bránky, čo sa nám našťastie podarilo a tak sa nám podarilo vyhrať 4:2. Veľká poklona patrí rodičom, ktorý vytvorili super atmosféru a svojim povzbudzovaním nás hnali dopredu.