Žiaci ISKRY majú za sebou druhý súťažný víkend

Liga starších žiakov A

HK Iskra Partizánske 3:10 (0:6, 1:1, 2:3) HO HAMIKOVO O.Z Hamuliakovo

Góly HK ISKRA: Morosko 2, Kosír

zápas hodnotil tréner Zdenko Tupý

Nezachytili sme úvod stretnutia a hneď z kraja sme inkasovali. Dokázali sme si vypracovať šance, ale žiaľ sme ich nevedeli premeniť, čo súper trestal a dal nám lekciu z efektivity. Prvá tretina bola zatiaľ naša najhoršia v sezóne a dovolím si povedať právom sme ju prehrali 6:0. Do zbytku zápasu sme išli s cieľom otočiť, no to sa nám žiaľ napriek množstvu gólových šancí nepodarilo. Doslova sme mali problém trafiť prázdnu bránu a hostia nás potrestali po brejkových situáciách. V zápase sme súpera prestrieľali, no góly "padali" do našej siete

Liga mladších žiakov AA

HK´18 Karpatský Sokol 6:0 (3:1, 4:0, 4:1) HK Iskra Partizánske

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Súper bol jednoznačne lepší vo všetkých fázach hry. Výborne korčuľovali, napádali nás, my sme boli všade neskoro. Všetky činnosti nám trvali príliš dlho a súper to dokázal využiť. V útočnej tretine sme si dokázali vytvoriť minimum šancí, avšak pozitívom je, že sme ich dokázali aj využiť. Dalším pozitívum je výkon nášho brankára, ktorý nás v podstate celý zápas držal v hre o body.

Liga mladších žiakov A

HK Iskra Partizánske 3:3 (2:0, 0:2, 1:1) HK HAVRANI Piešťany

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Zápas sa hral od začiatku v dobrom tempe a bol vyrovnaný. Šance sa striedali na oboch stranách. Druhú tretinu sme si prehrali sami, lebo sme dostali 2 góly pri našej presilovke. Smolu sme mali v závere, keď sme inkasovali vyrovnávajúci gól 10s pred koncom. Zápas bol z našej strany lepší ako pred týždňom, aj napriek chybičkám, na ķtorých budeme musieť popracovať.